Jak (a proč) vybírat KOMPAKTNÍ SPOTŘEBIČE

Proč kupovat zvlášť troubu a mikrovlnku, když kompaktní mikrovlnná trouba Bauknecht peče s pomocí horkého vzduchu, ohřívá, griluje i zapéká a ještě šetří spoustu kuchyňského prostoru? Tato otázka vystihuje hlavní výhody kompaktního spotřebiče – za cenu jednoho spotřebiče získáte funkce hned několika!

Mezi kompaktní spotřebiče Bauknecht patří mikrovlnné trouby, multifunkční kávovar i speciální parní trouba pro zdravé vaření. Kompaktní spotřebiče značky Bauknecht představují zcela prvotřídní produkty, což dokazují inteligentní technologie, programy a funkce, ale i působivý, moderní design, jenž pravidelně získává významná ocenění.

Kompaktní spotřebičům bez nadsázky patří budoucnost, a jejich koupě je investicí, která se vyplatí!

Jaké výhody kompaktní spotřebiče nabízejí?

Úspora peněz, místa, energie, času, maximální uživatelský komfort a zdravé vaření. Takto lze shrnout hlavní přednosti kompaktního spotřebiče!

Prvotní investice za kompaktní spotřebič se vám rychle vrátí. Řada domácností si už zvykla využívat multifunkční mikrovlnnou troubu také pro pečení, grilování, zapékání atd. a klidně se bez klasické trouby obejde.

Moderní kompaktní spotřebiče Bauknecht spadají do nejvyšších energetických tříd (A+, A++, A+++ atd.), což pro vás znamená výraznou úsporu energie i rodinného rozpočtu.

Kompaktní spotřebiče Bauknecht

Špičkové technologie, jež produkty Bauknecht využívají, slouží především lepší kvalitě jídla, které v nich připravujete. Výmluvným příkladem je kompaktní parní trouba s možnostmi vaření na páře, horkovzdušným pečením a teplotní sondou.

Několik funkcí v jednom je obrovskou předností kompaktních spotřebičů, které umožní plně realizovat vaše kuchařské ambice!

Jak vybírat kompaktní spotřebiče a co by měly zvládat?

Podstatou kompaktního spotřebiče je to, že svými funkcemi dokáže skloubit a plnohodnotně nahradit několik spotřebičů! Podívejme se, co všechno zvládnou multifunkční pomocníci Bauknecht!

Kompaktní spotřebiče Bauknecht

Automatický kávovar – kávovar, „cappuccinovar“, mlýnek na kávu, precizní dávkování vody do jednoho i dvou šálků, samočištění i samovypínání! Kávovar Bauknecht nabízí pohodlný kávový servis, jejž pohodlně ovládáte dotykovým displejem. Mimořádný design zajistil kávovaru řadu evropských ocenění.

Kompaktní spotřebiče Bauknecht

Kompaktní troubagrilování, křupavé pečení, vaření v páře, horkovzdušná trouba, superrychlé rozmrazování. Tyto a další kuchařské úkony jsou pro kompaktní mikrovlnné trouby Bauknecht hračka. Než zaplňovat kuchyň parním hrncem, grilem či horkovzdušnou troubou, je výhodnější pořídit si kompaktní mikrovlnku, která jejich funkce hravě zastane.

Kompaktní spotřebič je výhodná volba do starších i moderních kuchyní

Kompaktní spotřebiče Bauknecht disponují jednoduchým ovládáním, a tak si brzy osvojíte veškeré funkce a programy. Využívat můžete zajímavé kombinace jako např. pečení s využitím vzduchu a mikrovln současně (ideální pro pečení kuřete).

Kompaktní spotřebiče skvěle poslouží v menších i větších domácnostech. Pokud zvažujete vyměnit starou troubu za novou, s kompaktním spotřebičem získáte mnohem víc!