Jak vybírat SUŠIČKY NA PRÁDLO

Sušička na prádlo patří mezi spotřebiče, jejichž popularita viditelně stoupá i v mnoha českých domácnostech. Jemné, voňavé, čisté a hlavně nepoškozené prádlo, které často ani nemusíte žehlit, za pořízení sušičky rozhodně stojí!

Sušičky prádla Bauknecht patří mezi moderní sušičky s tepelným čerpadlem, které šetří spotřebu energie i vaše prádlo.

Moderní sušičky Bauknecht jsou produkty prvotřídní kvality, které vyrábíme s důrazem na maximální uživatelské pohodlí i minimální dopady na životní prostředí.

5 důvodů proč si pořídit sušičku na prádlo Bauknecht s tepelným čerpadlem

Sušičky Bauknecht Sušičky Bauknecht
  • ŠETŘÍ VAŠE SÍLY I ČAS – sušička vás osvobodí od věšení, sundávání a u moderního textilu i od žehlení prádla, doba sušení je výrazně kratší,
  • ŠETŘÍ PRÁDLO – prádlo je po sušení jemné, nepoškozené, neusazuje se v něm pyl či prach jako při sušení venku, sušení při nízkých teplotách zabraňuje srážení prádla,
  • ŠETŘÍ VÝDAJE ZA ENERGII – sušičky s tepelným čerpadlem zn. Bauknecht suší při nižších teplotách (cca 50 až 55 °C), čímž se snižuje energetická náročnost,
  • SUŠÍ RŮZNÉ MATERIÁLY – naše sušičky využijete pro jemné materiály, bavlnu i syntetiku,
  • OZDOBÍ VAŠI DOMÁCNOST – sušičky Bauknecht se chlubí moderním a atraktivním designem.

Sušičky Buknecht využijí jak domácnosti, tak podniky

Kapacita našich sušiček je až 8 kg prádla. I tím jsou sušičky Bauknecht ideálním pomocníkem např. v hotelích, prádelnách, nemocnicích a všude tam, kde se neobejdete bez rychle a kvalitně usušeného prádla.

Sušičky bez problémů najdou upotřebení i v běžných domácnostech, přičemž není nutné mít obavy z přemrštěných nákladů. Funkce Senzor Green IntelligenceTM totiž přizpůsobí délku sušení prádla jeho množství, což šetří vaše náklady!

Nevíte, kam umístit sušičku? Častý problém, který je snadné vyřešit!

Sušička a pračka nemusí stát vedle sebe, ale můžete je bez potíží postavit i na sebe, a tím získat potřebný prostor.

Pračka se sušičkou jako řešení pro malé domácnosti

Pokud vaše domácnost pračku a sušičku nepojme, není třeba zoufat! K dispozici máte pračky Bauknecht, které fungují též jako sušičky. I přes některá omezení (větší spotřeba vody, menší kapacita prádla, méně důkladné sušení apod.) jde o cenově i prostorově výhodné řešení.

Pračky-sušičky Bauknecht disponují prvotřídní kvalitou a nabízejí spoustu moderních funkcí pro vaše praní i sušení.

Proč zrovna sušičky Bauknecht?

Rozhodnete-li se pro sušičky značky Bauknecht, získáte zároveň:

5 let záruka