Servis

Registrace produktu pro komplexní servis


Kontakt společnosti Bauknecht se zákazníkem nekončí koupí spotřebiče. Díky velmi vysoké kvalitě těchto výrobků je zákazníkům u vybraných prodejců poskytnuta komplexní 5letá záruka zcela zdarma.

Zaregistrujte svůj produkt Bauknecht do 14 dnů od zakoupení a získejte 5 let záruku na váš spotřebič Bauknecht.

Údaje o zákazníkovi

Údaje o výrobku

např. WAT 610, KGN361 atd..
12místné číslo začínající číslicemi 85
12místné číslo nezačínající 85 ani 48
Calendar

Přílohy

Doklad o zakoupení spotřebiče
Prohlášení o ochraně osobních údajů
Plně souhlasím s prohlášením o ochraně osobních údajů společnosti Whirlpool CR, spol. s r.o.
Marketingové prohlášení
Souhlasím s tím, aby společnost Whirlpool CR, spol. s r.o., ostatní společnosti skupiny Whirlpool, poskytovatelé služeb, kteří působí v zastoupení skupiny Whirlpool, Maytag, Kitchen Aid, Ignis a Bauknecht, a pečlivě vybraní partneři, jako např. Domestic & General, využily mé osobní údaje k zasílání marketingových nebo obchodních nabídek (např. letáků), informací o propagačních akcích, průzkumech a losováních, a to prostřednictvím pošty, e-mailů, telefonicky, SMS, MMS, faxem či jiných elektronických prostředků, jak je podrobněji uvedeno v prohlášení o ochraně osobních údajů.

Po odeslání formuláře vám bude automaticky zaslán email o registraci s kopií výše uvedených údajů. Po zpracování (do 30 dnů od odeslání) vám na vámi uvedený email zašleme certifikát. Společnost Whirlpool CR si vyhrazuje právo zamítnout nárok na prodlouženou záruku 5 let zdarma.


User Error